Výběr podvozku - zkušenosti a reference

Tlumiče, pružiny, vzpěry, uložení, silentbloky, stabilizátory a veškeré příslušenství ovlivňující podvozkové komponenty

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4

roadboss
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 46
Registrován: 21 pro 2008, 20:20

Re: Výběr podvozku - zkušenosti a reference

Příspěvek od roadboss » 15 bře 2010, 08:48

HR jsou už prodanéé :cry:
Díky za názor, i podle mě je to velmi dobrá značka. Jdu hledat dál...
Project FAVO VR6 2.8

Crazy_person
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 110
Registrován: 12 čer 2009, 17:28
Bydliště: Jihlava, Brno

Re: Výběr podvozku - zkušenosti a reference

Příspěvek od Crazy_person » 05 črc 2010, 21:48

jelikož dina je momentálně u jednoho povolaného člověka, co se 4 kruhů týče a vyšívá se na ní, tak bych se chtěl zeptat, jakej podvozek pro tak relativně lehké auto (co se novějších audin týče). S člověkem, s kterým jsem se o tom bavil, tak mi říkal, že po jakémkoli štelováku bude vše vrzat a bude to nelidsky tvrdé (má s KW var.2 apod mnoho zkušeností) a tlačí mě do toho, abych na autě nechal origo. S3 podvozek. Abych to upřesnil, tak auto je na celolaku, jelikož po zimě se objevilo několik vad a byl bych nerad, kdyby se to rozlezlo, tak jsem přistoupil k tomuto "řešení"... ted se bude spíše jednat o "luxusku", která bude sloužit víceméně pro víkendové blbnutí, ale ne na urovni amaterských závodů, jak jsem po koupi přemýšlel. Když to shrnu, tak auto bude jezdit víceméně na srazy (chtěl bych ho položit tudíž hodně dolů), ale mám už v jednání také BBS LM, takže bych se chtěl povozit i na okruzích (taky bych ho chtěl přitvrdit). Na stávajících tlumičích a špatných gumách jsem v zatáčkách po potlačení pudu sebezáchovy nandávalpoladěným plackám alá CRX, ale necítím extra pocit bezpečí, tak jsem to řešil jen P Zero nero a uvažuji, co dál. KW var.1, D2 racing, XYZ, Weitec.... možná i kw var.2

omlouvám se za tuto slohovku, jsem lehce pod vlivem, ale uvítal bych vaše zkušenosti a rady... ;)

Uživatelský avatar
Michelin
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 140
Registrován: 15 led 2009, 20:25
Bydliště: Prague, North moravia

Re: Výběr podvozku - zkušenosti a reference

Příspěvek od Michelin » 07 črc 2010, 14:16

Vsechno cos vyjmenoval je tvrdy jak sutr a funguje jen na peknym rovnym asflatu.
Hrozne zbesila fela. A velikej Off.
www.michalpavlik.com

Uživatelský avatar
LoggerR5
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 110
Registrován: 25 kvě 2010, 17:53

Re: Výběr podvozku - zkušenosti a reference

Příspěvek od LoggerR5 » 23 srp 2010, 17:50

Na novou sezonu plánuju Tlumiče Koni Sport a tak se vás ptám jestli s nima má někdo zkušenosti. Nějaké positivní poznatky už jsem na ně slyšel ale chci se ujistit jestli by mi stačili na nějaký ten vrch do roka + sportovní jízda :), díky za jakýkoliv rady.
Renault 5 GTE in da progress

Uživatelský avatar
ciky
donate
donate
Příspěvky: 692
Registrován: 19 kvě 2008, 16:11
Bydliště: Proboštov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr podvozku - zkušenosti a reference

Příspěvek od ciky » 23 srp 2010, 21:18

ja si myslim že Koni mluví samo za sebe...ale pokud hodlas trosku laborovat a vis presne co chceš nech si udělat zakazku třeba protlum atd
viva´la QUATTRO

Odpovědět