Silentbloky Powerflex

Tlumiče, pružiny, vzpěry, uložení, silentbloky, stabilizátory a veškeré příslušenství ovlivňující podvozkové komponenty

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mr.Hyde
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 15 srp 2008, 10:45

Re: Silentbloky Powerflex

Příspěvek od Mr.Hyde » 16 srp 2008, 12:12

Opravdovým závoděním myslím všechno natvrdo, tzn. unibaly,silon a podobně.Hlavně ne žádná guma ;)
Power is nothing without control

Uživatelský avatar
viashino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 41
Registrován: 20 kvě 2008, 08:45
Bydliště: Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Silentbloky Powerflex

Příspěvek od viashino » 16 srp 2008, 14:07

No, vy ste teda odbornici... to ze se powerflexy pouzivaji na zavodnich autech sk.N, kde jsou unibaly zakazane ani nevite. Proste plno reci...

Tady nejde ani o tu tvrdost... PU je u powerflexu o cca 30% tvrdsi nez guma, ale jde hlavne o to ze ta guma se "vyvikla" kdezto polyuretan ne. Samozrejme mluvim o seriovem autu - tam PU vydrzi temer vecne... na zavodnich autech se to meni kazdou sezonu.
MK-RACING - Dovozce dílů pro motorsport
web: www.mk-racing.cz
mail: morava@mk-racing.cz & praha@mk-racing.cz

Uživatelský avatar
Thrust
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 16 srp 2008, 14:06

Re: Silentbloky Powerflex

Příspěvek od Thrust » 16 srp 2008, 15:26

Taky se pripojim k referencim. Par tydnu mam uz na sve E30 komplet sadu od powerflexu a jsem spokojen, predek se pekne pritvrdil, rizeni je citlivejsi a ve volantu jde vice citit deni pod prednimi koly...zadek je na tom podobne. Komfort jizdy se o moc nezhorsil a montaz mi pripadla banalni. Maji vsechno dobre vymysleno, jen obcas problem s orientaci, ale kdyz se clovek zamysli, nemuze je nasadit naopak.
Pro cloveka, ktery nema auto vylozene na zavody muzu jenom doporucit, presto bych osobne snesl jeste tvrdsi ulozeni.

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Silentbloky Powerflex

Příspěvek od fokr_jr » 17 srp 2008, 19:11

je guma a guma... kdyz porovnam seriovej silentblok s tim co jezdim tak nesrovnatelne zrovna vcera jsem je vracel na auto po oprave napravy... unibally neuvazuju z toho duvodu, ze mam celkem starou kastli a mam strach ze by to uz neunesly uchyty a zacalo by se mi to trhat.....
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Uživatelský avatar
mihal.1
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 139
Registrován: 19 srp 2008, 23:27
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Silentbloky Powerflex

Příspěvek od mihal.1 » 19 srp 2008, 23:34

asi trochu OT ale dela powerflex i silentbloky na uchyceni motoru a prevodovky ?? koukal sem do katalogu na MK-racing a tam jsou jen na rizeni popr zadni napravu
Pět pístů, čtyři kola, tři diferenciály, dvě paka, jedno turbo => OOOO Quattro

Uživatelský avatar
viashino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 41
Registrován: 20 kvě 2008, 08:45
Bydliště: Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Silentbloky Powerflex

Příspěvek od viashino » 20 srp 2008, 06:52

mihal.1 píše:asi trochu OT ale dela powerflex i silentbloky na uchyceni motoru a prevodovky ?? koukal sem do katalogu na MK-racing a tam jsou jen na rizeni popr zadni napravu
Dela, ale jen na nekolik vybranych aut...
MK-RACING - Dovozce dílů pro motorsport
web: www.mk-racing.cz
mail: morava@mk-racing.cz & praha@mk-racing.cz

Uživatelský avatar
mihal.1
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 139
Registrován: 19 srp 2008, 23:27
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Silentbloky Powerflex

Příspěvek od mihal.1 » 20 srp 2008, 11:08

a audi A4 mezi nima asi neni ??
Pět pístů, čtyři kola, tři diferenciály, dvě paka, jedno turbo => OOOO Quattro

Uživatelský avatar
olda77
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 140
Registrován: 10 srp 2008, 09:38

Re: Silentbloky Powerflex

Příspěvek od olda77 » 20 srp 2008, 11:28


Uživatelský avatar
viashino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 41
Registrován: 20 kvě 2008, 08:45
Bydliště: Velké Karlovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Silentbloky Powerflex

Příspěvek od viashino » 21 srp 2008, 08:02

mihal.1 píše:a audi A4 mezi nima asi neni ??
Na Audi A4 jsou jen napravy...
MK-RACING - Dovozce dílů pro motorsport
web: www.mk-racing.cz
mail: morava@mk-racing.cz & praha@mk-racing.cz

Uživatelský avatar
Klakson
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 20 kvě 2008, 18:31
Bydliště: Trutnov

Re: Silentbloky Powerflex

Příspěvek od Klakson » 28 říj 2008, 22:13

Thrust píše:Taky se pripojim k referencim. Par tydnu mam uz na sve E30 komplet sadu od powerflexu a jsem spokojen, predek se pekne pritvrdil, rizeni je citlivejsi a ve volantu jde vice citit deni pod prednimi koly...zadek je na tom podobne. Komfort jizdy se o moc nezhorsil a montaz mi pripadla banalni. Maji vsechno dobre vymysleno, jen obcas problem s orientaci, ale kdyz se clovek zamysli, nemuze je nasadit naopak.
Pro cloveka, ktery nema auto vylozene na zavody muzu jenom doporucit, presto bych osobne snesl jeste tvrdsi ulozeni.
teď právě řeším že vyměním zatím přední silentbloky a na dif. na svý E30, a zatím jsem se nerozhodl, není to sranda když si přečtu všechny tyhle příspěvky, mám samozřejmně nabídku od solentbloky.cz, ceny od powerflexu, ale taky ceny z USA který jsou asi nejlevnější s tvrdostí 75A, ale bez zkušeností, asi to bude oříšek se rozhodnout, protože i když neplánuju jezdit rally, tak bych byl rád aby to auto bylo připravený pro všechno, zatím to jsou jen soutěže po asfaltu ale ten není taky vždycky nejrovnější :mysleni: :-D tak já nevím babo raď

Odpovědět