Ford Escort RS Turbo S2
Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4
Re: Ford Escort RS Turbo S2
Šteluješ to tou tyčkouc co vede wasgate do aculátoru. Když vlezeš pod auto tak uvidíš tyčku na které je matička, vezmeš si 10-11 klíč ted nevím, povolíš matičku a kleštičkama točíš tou tyčkou. Ale aby to mohlo tlačit více musíš odpojit tu hadičku co je v té nadobce u té tyčky. Lepší je si pořídit regulátor tlaku než lezt furt pod auto. kdybyby jsi chtěl tak se mě tu ještě jeden válí.
Re: Ford Escort RS Turbo S2
A kolik by jsi za něj chtěl? A víš zhruba jakej tlak je ještě "zdravej" pro sériovej motor?
Re: Ford Escort RS Turbo S2
Stál mě litr já ti ho nechám za polovic, takže 500kč. Já jsem jezdil na 1-1.2 bar. To je akorád a je to už docela mauž tazec. Ale pokud nemáš nově udělanej motor tak bych šel max na 1 bar už tak je to víc než jednou tolik serie má 0,4 bar
Re: Ford Escort RS Turbo S2
A to je přímo na turbo nebo to jde ovládat z kabiny? A budík pro tlak turba nahodou nemáš?
Re: Ford Escort RS Turbo S2
JJ to si navedeš až do kabiny. Budík ten nemám, ale je to věc bez ktré to dělat nemůžeš.
- fokr_jr
- donate
- Příspěvky: 748
- Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
- Bydliště: Přísečná
- Kontaktovat uživatele:
Re: Ford Escort RS Turbo S2
Pozor, takhle asi neRicci9 píše:Šteluješ to tou tyčkouc co vede wasgate do aculátoru. Když vlezeš pod auto tak uvidíš tyčku na které je matička, vezmeš si 10-11 klíč ted nevím, povolíš matičku a kleštičkama točíš tou tyčkou. Ale aby to mohlo tlačit více musíš odpojit tu hadičku co je v té nadobce u té tyčky. Lepší je si pořídit regulátor tlaku než lezt furt pod auto. kdybyby jsi chtěl tak se mě tu ještě jeden válí.


Swift GTI
G ot
T raction
I ssues
G ot
T raction
I ssues
Re: Ford Escort RS Turbo S2
Ale zase mám tu zkušenost, že pokud hadičku neodpojím tak s tím mužu točit jak blázen a nic se nezmění, aspon to je můj poznatek. Rozhodně bych šel cestou regulátoru a budíku.