Škoda 130 LR

aneb téma o našich vozech...účelem je členům přiblížit a představit svůj vůz, závodní projekt, nebo klidně pracovní přibližovadlo

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4

Odpovědět
klubniva
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 16 bře 2010, 17:48

Škoda 130 LR

Příspěvek od klubniva » 16 bře 2010, 17:58

Zdravím, dal jsem se do stavění Škody 130 LR. Zatím jsem ve fázi odtučňovací kůry karosérie, takže na úplném začátku.
20.3.2010 začal jsem s vyspravováním děravých plechů. Veškerý plastizol je z karoserie pryč. Připadám si jako bych ho měl všechen v plicních sklípcích. V přední části jsem odstranil stěnu chladiče, jelikož byla bouraná. Sehnal jsem za polovinu ceny novou. Očištěním svárů jsme se připravil na její montáž, a pokračoval levým vrchem podběhu. Náhrada se musí trochu upravit a opravný plech sloupku také. Takže levá strana bude pomalu hotová, a budu se moct pusti do prahu. Chtěl bych tam dát trubky jako mají dnešní soutěžáci abych mohl auto odstavit na trojúhelníkové podpěry.
29.3.2010 konečně dokončeno veškeré sundávání plastizolu, a může se začít s výměnou rezavých nebo poškozených dílů. Začal jsem předkem, připadá mi to snažší. Výměnu přední stěny jsem zvládl hravě, a vrchy podběhu už jsou také hotové.
2.4.2010 dnes se pouštím do podlahy, a prahů , které potřebují také výměnu.
16.12.2015 tak jsem se po delší životní etapě opět dostal k úpravám a opravám. Zatím jen začnu upravovat hlavu motoru, jelikož není garáž a tu původní prodávám. Než postavím jinou, budu se věnovat úpravě věcí, které se dají dělat doma .
Přílohy
Začínáme s navařováním nových dílů
Začínáme s navařováním nových dílů
P1040014.JPG
P1030996.JPG
Vaření rámu dá trochu práce
Vaření rámu dá trochu práce
Dokončovací svary
Dokončovací svary
Nedá se nic dělat plastizol na soutěžák nepatří
Nedá se nic dělat plastizol na soutěžák nepatří
Trochu koroze. Na 22 let staré auto, které jezdilo v zimě v létě bez garáže je to docela zachovalé
Trochu koroze. Na 22 let staré auto, které jezdilo v zimě v létě bez garáže je to docela zachovalé
Původní stav vozu. Koupil jsem ho v 1988 jako úplně nové v Mototechně.
Původní stav vozu. Koupil jsem ho v 1988 jako úplně nové v Mototechně.
Naposledy upravil(a) klubniva dne 16 pro 2015, 21:40, celkem upraveno 6 x.

Uživatelský avatar
ciky
donate
donate
Příspěvky: 692
Registrován: 19 kvě 2008, 16:11
Bydliště: Proboštov
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda 130 LR

Příspěvek od ciky » 16 bře 2010, 19:02

tak tobě držim palce...hlavně se nevzdávat.....když vidim jak válčíš venku, všechna čest :dobry :dobry :dobry :dobry
viva´la QUATTRO

klubniva
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 16 bře 2010, 17:48

Re: Škoda 130 LR

Příspěvek od klubniva » 18 bře 2010, 14:35

ciky píše:tak tobě držim palce...hlavně se nevzdávat.....když vidim jak válčíš venku, všechna čest :dobry :dobry :dobry :dobry
Ono to není úplně venku, ale v garáži je dost těsno a když je venku hezky a jde to, tak je lepší svářet na čerstvým vzduchu.

Uživatelský avatar
Michelin
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 140
Registrován: 15 led 2009, 20:25
Bydliště: Prague, North moravia

Re: Škoda 130 LR

Příspěvek od Michelin » 18 bře 2010, 18:58

Tak doufam ze vytrvas a uvidime zrod dalsiho zajimavyho vozu :)
Hrozne zbesila fela. A velikej Off.
www.michalpavlik.com

klubniva
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 16 bře 2010, 17:48

Re: Škoda 130 LR

Příspěvek od klubniva » 19 bře 2010, 05:27

Michelin píše:Tak doufam ze vytrvas a uvidime zrod dalsiho zajimavyho vozu :)
Jasně, celoživotní sen se jen tak neopouští.

klubniva
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 16 bře 2010, 17:48

Re: Škoda 130 LR

Příspěvek od klubniva » 25 čer 2016, 00:23

Ahoj, tak zase jsem zpět po dlouhé odstávce vozu a vlastní stavby. Problémy doma stavbu zastavily, a stav mě donutil postavit si novou garáž. Stavba probíhá úspěšně, a za rok bych mohl pracovat opět na voze.
Přílohy
IMG_20150801_182917malá.jpg

Odpovědět