Ford Focus ST

aneb téma o našich vozech...účelem je členům přiblížit a představit svůj vůz, závodní projekt, nebo klidně pracovní přibližovadlo

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4

Speedy
RF level 5
RF level 5
Příspěvky: 1239
Registrován: 15 kvě 2008, 20:30
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ford Focus ST

Příspěvek od Speedy » 05 srp 2009, 22:53

ST,WRX,S4
Přílohy
05082009203.jpg
05082009205.jpg
05082009204.jpg
Mitsubishu Lancer EVO VIII - 360PS

historie: Kadett 2.0 GSI, Audi S4 B5, WRX STI 02, WRX STI 05, WRX STI 06

rsturbo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 45
Registrován: 07 led 2009, 15:52

Re: Ford Focus ST

Příspěvek od rsturbo » 10 srp 2009, 20:13

zdrávím majitelé focuse ST......tohle auto nebo respektivně tenhle typ focuse ST jsem měl možnost a čest jse sním seznámit minulý rok....moje postřehy s vozu při zapujčení a jak na mně osobně zapusobil FOCUS ST?auto je provokující ale přitom elegántní,nedává zas tak najevo že jeto rváč.líbyl jse mi tam laděný výfuk a ta composer trubice co přenáší zvuk od sání pohoné jednotky(motoru) před spolujezdce přidáš více plynu a pěkně to zahučí,a při rychlém ubrání plynu jse z výfuku se ozvala kanonáda,to jse technikum :service od fordu skutečně moooc povedlo :dobry .čekal jsem pak při tomhle koncertu brutální rozjezd a ten se tak docela nekonal :spatny .chyběl my tam samosvor což první generace focuse rs má.jinak s autem šlo při vypnutí esp pěkně naservírovat krásný přetáčivý smyk. :driver .jinak auto jse hodí do běžného provozu na každý den který má elánu na rozdávání.mněl jsem zapujčenou 3(dveřovou)variantu.přeju ti s autíčkem mnoho legrace :rallye a co nejméně poruch.......jinak tahle barva tomu opravdu moooooc sluší :honic .

Lada ST
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 03 srp 2009, 21:41

Re: Ford Focus ST

Příspěvek od Lada ST » 10 srp 2009, 20:21

Tak jasný, zrychlení na 100 by mohlo být lepší, ale mě to stačí, do 220 tahá furt a cítíš to zrychlení....
Jinak se s autem zatím učím jezdit, párkrát jsem už taky esp vypnul a musím souhlasit. ;)
Co je každopádně super, jízdu si užívám všema smyslama :-D .....
A samosvor do ST nikdy nedávali pokud vím, jen do RS. Ale podle všeho tam asi půjde do budoucna dát, ale zatím je v garanci tak na to se.... ;)

olex21
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 26 bře 2016, 20:02

Re: Ford Focus ST

Příspěvek od olex21 » 26 bře 2016, 20:05

Zdravím, máte hezky auta. Chtěli byste mit ještě lepší vybavení interieru, v tom případě si kupte ještě lepší autorádio: http://www.autoradio-ford.cz

Odpovědět