Gola sada

Všeobecný pokec, o čemkoliv...

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hasis
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 669
Registrován: 20 kvě 2008, 09:14
Bydliště: Sedlnice
Kontaktovat uživatele:

Gola sada

Příspěvek od Hasis » 15 led 2014, 15:14

chci si koupit gola sadu kde vetsinou byva 171/2 dilu tak do 3000kc. mate nekdo zkusenosti?
je to celkem aktualni, takze me napada, jeslti nahodou nemate nekdo v takovem shopu slevy :))?
VéTéeS Powa

Esso
Lehce pokročilý
Lehce pokročilý
Příspěvky: 13
Registrován: 07 lis 2011, 18:06

Re: Gola sada

Příspěvek od Esso » 15 led 2014, 16:11

mám tuhle http://aukro.cz/show_item.php?item=3807 ... 3godRBYAvg a sem s ní spokojen.Dostal sem ji asi před 3 roky používám jí prakticky každý den a mimo nějaké malé hvězdičky vše vydrželo.

Uživatelský avatar
Hasis
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 669
Registrován: 20 kvě 2008, 09:14
Bydliště: Sedlnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Gola sada

Příspěvek od Hasis » 15 led 2014, 21:52

o tehle jsem se taky docetl, ze je s kvalitou na tom dobre, ale pry je zas naprd, ze goly maji tyhle pul mesice a pak kdyz je horsi matka nebo sroub, neni problem jej protocit.
VéTéeS Powa

Esso
Lehce pokročilý
Lehce pokročilý
Příspěvky: 13
Registrován: 07 lis 2011, 18:06

Re: Gola sada

Příspěvek od Esso » 16 led 2014, 16:31

bál sem se taky ze kdyz budou horší matky že proklouzne ale moc často se mi to nestává že bych s tím měl problém.

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Gola sada

Příspěvek od fokr_jr » 16 led 2014, 23:06

tady u ty sady mi prijde zbytecna ta 3/8 gola. BOHATĚ mi zatim vždy stačila 1/2 a 1/4 gola.
já mám už asi 100 let nějakou noname sadu. co se ztratí to dokoupim. chybi mi teda torxy s dirou, ale zatim sem je potreboval asi jednou, tak pomoh soused, jinak bych se dovybavil zakladnima bitama. nikdy sem zadnej orech neroztrh... se strzenejma hlavama nevim, ja mam obyc 6hrany kratky orechy a dlouhy maj ten vykouslej pulmesicek a ty pouzivam akorat na prezouvani, tam sem zatim nic nezvejk :lol
a pocitej ze budes dokupovat nejakej poradnej trhak, na poloosy a tak, tim Tckem co byva tady to moc nejde...
ve finale je jedno co koupis. za nakupy v kelly sem dostal sadu 1/2 goly strachline. racnu sem oddelal asi po tydnu, tak sem do sady hodil nahradni tonu a taky to slouzi. ve velko je tahle sada kolem 500 + do litru za poradnou racnu... stejne ti casem jedna sada stacit nebude :-D
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Odpovědět