Volný pokec "hospoda RF"

Všeobecný pokec, o čemkoliv...

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4

Odpovědět
Uživatelský avatar
ciky
donate
donate
Příspěvky: 692
Registrován: 19 kvě 2008, 16:11
Bydliště: Proboštov
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný pokec "hospoda RF"

Příspěvek od ciky » 25 pro 2010, 16:48

na auta také nic....ale nějaká ta sada nářadí dorazila od Ježicha takže spokojenost...bo nářadí není nikdy dost
viva´la QUATTRO

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný pokec "hospoda RF"

Příspěvek od fokr_jr » 26 pro 2010, 19:37

kombosku do auta, este to doplnim rolakem a spodarama a budu fesak...

a naradi prijde zacatkem roku od Autokelly, toho opravdu neni nikdy dost - kdyz se pak dela vic aut na raz, zak je o cajk dost rvacka :-D
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný pokec "hospoda RF"

Příspěvek od fokr_jr » 26 led 2011, 20:13

ted sem projizdel projekty a nidkde sem nenasel Patejlovo auto - asi mu ho budu muset zalozit - stejne je furt u me v laznich na kure :lol
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Uživatelský avatar
Patejl
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: 23 kvě 2008, 23:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný pokec "hospoda RF"

Příspěvek od Patejl » 26 led 2011, 21:02

:lol :lol Beztak o tom aute ted uz vis daleko vic nez ja :-D chtel sem zalozit pozdeji az bude vic uprav ;)
SS GTI

Speedy
RF level 5
RF level 5
Příspěvky: 1239
Registrován: 15 kvě 2008, 20:30
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný pokec "hospoda RF"

Příspěvek od Speedy » 26 led 2011, 22:29

A s náma se nepodělíte...oukej... píšu si. :)
Mitsubishu Lancer EVO VIII - 360PS

historie: Kadett 2.0 GSI, Audi S4 B5, WRX STI 02, WRX STI 05, WRX STI 06

Uživatelský avatar
draaczech
donate
donate
Příspěvky: 421
Registrován: 28 kvě 2008, 09:55
Bydliště: Prachatice

Re: Volný pokec "hospoda RF"

Příspěvek od draaczech » 27 led 2011, 08:47

Zatim bys viděl leda tak hromadu sněhu vzdáleně tvarem připomínající Swifta :-D
A náhodou to neni tak dlouho, co jsme tady inzerovali perfektní chladicí stojan na pivo...což byl jeden nejmenovaný blok z jednoho nejmenovaného výše uvedeného swifta :lol
Náhradní vozidlo, Corsa Sport 16V, proklatě nízko :D STO psů

Uživatelský avatar
gsi22
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 10 úno 2011, 11:47

Re: Volný pokec "hospoda RF"

Příspěvek od gsi22 » 11 úno 2011, 16:09

Ahoj jsem tu nový, rád bych vás poprosil nějáký názory, rady, kritiku prostě cokoliv o Opelu Kadett Gsi 16V. No abych začal.. Už od dětství jelikož jednoho kadetta jsme měli doma se mi to auto líbilo postupem času víc a víc ..... Až to dospělo do stádia kdy uz bych ho chtel koupit. Zkrátka a jistě můj sen. Takže pořád net vyhledávání spousty času.... Zjištění bylo trochu smutny v dnesní dobe sehnat tuhle káru v relativne dobrym stavu a bez zasahu je uz raritka .... Tak jsem začal brouzdat po německých webech v domnění že germáni budou mít haldy těhle vozítek a ejhle vyskocilo tak 20 max 25 aut.. s nejnizsí cenou tak 1 200 éček. Pak jsem narazil na tomhle foru ze tu někdo prodával GSi kolem 15 tisíc. Nynejsí majitel ho zpravuje někde na netu jsem viděl i fota defacto zachránil ho před zvrakováním. Tak bych byl hodně vděčnej za vaše názory a rady. Napsal jsem co mně zrovna napadlo, ale určité si časem vzpomenu na víc věcí co bych chtěl zodpovědět :) Předem díky za reakce :)

Uživatelský avatar
hondzik
donate
donate
Příspěvky: 329
Registrován: 19 kvě 2008, 21:42
Bydliště: Plzeň

Re: Volný pokec "hospoda RF"

Příspěvek od hondzik » 11 úno 2011, 21:13

Kadetta jsem tu prodával já, auto mělo jít do šmelcu a ač nejsem Oplista, bylo mi ho líto. Šel za míň než 15t, vlastně ani o tu cenu ani tak nešlo, spíš že to auto přežije. Momentálně je ve stavu vztávání z popela a to si pořád myslím že nebyl až tak tragickej. Hlavně byl origo a vše bylo k tomu. Co se týče auta, já se v něm trošku povozil, na dlouhý romány to není. Je to lehonký, starý auto, praštit bych s tím nechtěl. Motor na tuhle váhu hodně zdatnej, brzdy soudit nemůžu, byly trop. Podvozkově serie, třeba Alfina co mám doma je v serii podvozkově na galaxii jinde, v tomhle mi Kádl moc nenadchl. Zase věřím že na slušným podvozku to bude o něčem jiným. Co se týče motoru, 2,0 150 kobylek. Je to točivý, má to chuť. Když to srovnám opět s alfou ( 2,0 8v 150ps) tak to má lepší vršek, ale chybí tomu spodek. Kadett mi přijde že se prořve k omezovači ( celkem rychle :-) ), Alfa má dole sílu a když otočí vačkou je to taky koncert. Přijde mi víc choleričtější. Pak už jen Recara a digi palubka, na to se nezapomíná :driver

řeknou ti k tomu myslím zdejší oplisti víc. Ale za mě jedno z aut co má koule a je pořád o tom mezi sedačkou, volantem a pedálama. Umí to vykouzlit úsměv na tváři
Alfa Romeo 75 2,0 TS pacient na operačním stole
Alfa Romeo 75 2,0 TS dárce
Alfa Romeo 75 2,0 TS dárce
Alfa Romeo 75 1,8ie dárce
Renault Espace III 2,0 8v něco jezdit musí...

Uživatelský avatar
Tiger.s
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 577
Registrován: 18 čer 2008, 18:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný pokec "hospoda RF"

Příspěvek od Tiger.s » 11 úno 2011, 22:05

Ámen

Uživatelský avatar
Tiger.s
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 577
Registrován: 18 čer 2008, 18:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Volný pokec "hospoda RF"

Příspěvek od Tiger.s » 11 úno 2011, 22:10

Cus domu jsme dolej ...Naštěstí :-D Už mi začinalo bejt opravdu divně jsem trochu přiotávenej :-D

Každopádně díky moc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpovědět