Změna dat v řj-čipování

Elektronika, Etka, Elsa, servisní aplikace a programy, dílenské příručky, el.schémata, úpravy ECU, svíčky, Vag-Com, Supervag,...

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4

Odpovědět
ludvik2
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 28
Registrován: 10 pro 2009, 18:12

Změna dat v řj-čipování

Příspěvek od ludvik2 » 18 pro 2009, 23:59

Nevím jak na tom jste co se úprav softweru týká ale mohli by jsme si v rámci fora poskytnout nebo vyměnit poznatky jak a co kdo upravil,mám tím namysli třeba změny vstřikovačů a tím i změny map atd atd,kdo a jak to dělal nebo za jakou cenu,ale jde mi spíš o to jestli někdo řešil výměnu vstřikovačů pro starší jednotky typu MP3.2 ke které nejsou moc sehnatelné podklady pro změnu dat ale možná se pletu.

tsin
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 432
Registrován: 16 lis 2008, 21:56
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna dat v řj-čipování

Příspěvek od tsin » 19 pro 2009, 11:59

ahoj, tvoji jednotku neznam, ale dost lidi ma problemy s presnou zmenou dat na oprigo chipech.. vetsinou nejsou ani prepisovatelny. resej prectenim a zalohou staryho chipu a jeho vymenou za nakej eeprom s kterym potom laborujou
jedno turbo na motor, ctvrt motoru na kolo... kdo pozna co se skryva za jinotajem?

ludvik2
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 28
Registrován: 10 pro 2009, 18:12

Re: Změna dat v řj-čipování

Příspěvek od ludvik2 » 19 pro 2009, 12:06

Ahoj já sám provádím změny dat ale v 99% se jedná o naftové motory a zbytek je benzín ale se stávajícím vstřikováním,na mém motoru mám tuto jednotku předem určenou pro 2.0 8V 150PS a já jí mám na 2.0 16V a se softem který jsem si dělal mám teď 236PS,ale nikdy jsem neupravoval soft při výměně za větší vstřikovače,proto jsem se ptal.

Odpovědět