Výběr vozu

Amatérské nebo profi informace ze závodů do vrchu

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4, Benda

gerii
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 03 led 2013, 22:08

Re: Výběr vozu

Příspěvek od gerii » 13 led 2013, 10:42

jenže s tim to co pišete jsi automaticky trída a tam na nějaký výsledek zapomen... napřed si dobře přečti pravidla

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr vozu

Příspěvek od fokr_jr » 13 led 2013, 19:56

ano kazdopadne to nebude do "seriovy" tridy, ale tenhle konkretni pezot jel v prachaticich na EDDOvi na absolutni, cca dva roky zpatky, jestli si dobre pamatuju...
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

gerii
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 03 led 2013, 22:08

Re: Výběr vozu

Příspěvek od gerii » 13 led 2013, 21:04

jenže to není lyqui molly berc cup.... promin tento serial je o vesmír dál

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr vozu

Příspěvek od fokr_jr » 13 led 2013, 22:19

prosim? nejak mi unikla souvislost mezi Liqui moly berg cupem (to co se jelo v PT loni) a EDDA ceskym mistrovstvi ZAV, co se tam jelo nejaky 4 roky pred tim.
ale to je vedlejsi, co rikam je, ze ten Pug 205, pokud se osadi MI16 motorem, tak je to hodne rychly auto nejen ve svodi tride. samozrejme taky hodne zalezi na mezikusu a dalsich faktorech, ale potencional to ma velikej. takze tak.
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Uživatelský avatar
draaczech
donate
donate
Příspěvky: 421
Registrován: 28 kvě 2008, 09:55
Bydliště: Prachatice

Re: Výběr vozu

Příspěvek od draaczech » 13 led 2013, 22:53

Vim, že to sem nepatří, můžem o tom kecat v příslušnym topicu...jen si nemyslim, že rozdíl mezi Eddou a LMBC je takovej jak si Gerii myslíš. Špičkový auta a jezdci jsou v obou seriálech a dost z nich jezdí obojí. Hough =)
Gugulín: V pohodě, ona ta elektrokomunikace zdaleka neni 100% ;)
To, že je to vítězný auto myslim Ondra dokazoval dostatečně, na kopci i v RX. Jasně že s jinym motorem a špajskou, ale spodek funguje rovněž na úrovni. Pravda, že funkční věc stojí peníze a uplně správně uvažuješ že stavět dneska něco doma je dražší než sehnat vyzkoušený. Něco o tom vim :-D
Náhradní vozidlo, Corsa Sport 16V, proklatě nízko :D STO psů

gerii
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 03 led 2013, 22:08

Re: Výběr vozu

Příspěvek od gerii » 14 led 2013, 22:39

věř mi že s tím mám velké mnoha leté skušenosti...chtěl jsem jen poradit

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr vozu

Příspěvek od fokr_jr » 14 led 2013, 23:23

tak to trochu rozved prosim te. takovyhle kusovity informace nemaj, alespon pro me, zadnou hodnotu a rad se necham obohatit o neco noveho. z meho pohledu to tak neni. i kdyz je fakt, ze posledni rok travim spis v garazi, nez na tratich, ale po ocku se snazim to stale sledovat...
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

gerii
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 03 led 2013, 22:08

Re: Výběr vozu

Příspěvek od gerii » 16 led 2013, 21:01

nechci se nikoho dotkonout..ale kvalita aut v LMBC i kvalita jezdů je mnohonásobně vyšší.Samozdřejně že EDDY jedou kvalitni jezdci i auta. To je dáno i samotnými předpisy. hodně jezdcu z LMBC jede nebo jelo i Evropu a republiku. je tam i o hodně vic peněz. Bohužel pokud se nepotkají oba serialy na identické trati za stejných podmínek nikdy se to pořádně neporovná. V každým případě je EDDA kvalitní serial :driver

Odpovědět