RBR - Richard Burns Rally

Diskuse zejména o závodních simulátorech

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4

Odpovědět
Speedy
RF level 5
RF level 5
Příspěvky: 1239
Registrován: 15 kvě 2008, 20:30
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

RBR - Richard Burns Rally

Příspěvek od Speedy » 22 kvě 2008, 15:43

Tato hra vévodí v realitě hned za LFS, nebo abych to ještě lépe upřesnil, simulátor rally je to číslo jedna...a simulátor okruhů je zase LFS. Hra není náročná, je celkem stará, ale jako jedna z mála rally her na pc poměrně reálně zpracovaná.

Mrkněte na trať v Příbrami...
Mitsubishu Lancer EVO VIII - 360PS

historie: Kadett 2.0 GSI, Audi S4 B5, WRX STI 02, WRX STI 05, WRX STI 06

Uživatelský avatar
ciky
donate
donate
Příspěvky: 692
Registrován: 19 kvě 2008, 16:11
Bydliště: Proboštov
Kontaktovat uživatele:

Re: RBR - Richard Burns Rally

Příspěvek od ciky » 22 kvě 2008, 18:55

RBR je fenomén.....alespon pro mě ....protože rallye je rallye......

RIP Richard :cry:
viva´la QUATTRO

Speedy
RF level 5
RF level 5
Příspěvky: 1239
Registrován: 15 kvě 2008, 20:30
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: RBR - Richard Burns Rally

Příspěvek od Speedy » 28 kvě 2008, 22:46

Tak jedno nové videjko z RBR, z dnešní RZ u mě doma :-)

Aktéři: Já a Ciky
Auto: Citroen Xsara WRC 05
Místo - Francie Joux Plane


Aktér: Ciky
Auto: Citroen Xsara WRC 05
RZ - Závěr Rally školy
Mitsubishu Lancer EVO VIII - 360PS

historie: Kadett 2.0 GSI, Audi S4 B5, WRX STI 02, WRX STI 05, WRX STI 06

Uživatelský avatar
Patejl
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: 23 kvě 2008, 23:12
Kontaktovat uživatele:

Re: RBR - Richard Burns Rally

Příspěvek od Patejl » 29 kvě 2008, 00:21

Kuwa jak sem to videl po dlouhe dobe tak to budu muset zase nainstalovat ;) Co dalsiho zdejsi zavodnici hraji ? lfs ? GTR 2 ? povidejte ;)
SS GTI

Speedy
RF level 5
RF level 5
Příspěvky: 1239
Registrován: 15 kvě 2008, 20:30
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: RBR - Richard Burns Rally

Příspěvek od Speedy » 29 kvě 2008, 00:52

klikni o fórum výše... LFS, RBR, rfactor (LFS se to podle mě ale nerovná ani náhodou), GTR a jejich další série no problemos :)
Mitsubishu Lancer EVO VIII - 360PS

historie: Kadett 2.0 GSI, Audi S4 B5, WRX STI 02, WRX STI 05, WRX STI 06

mirzza
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 29 kvě 2008, 07:42

Re: RBR - Richard Burns Rally

Příspěvek od mirzza » 29 kvě 2008, 07:47

tato HRA je sice bezvadna..ale nic vic a nic mene. Realitu reflektuje stejne spatne jako jakakoliv jina hra...do simulace rally auta ma stale predaleko a uz se pokracovani nedockame, tudiz nam musi stacit to co mame....

nekolikrat jsem vyuzil moznosti a nabidl svezeni skutecnym pilotum WRC vozu v RBR u prilezitosti reklamnich akci..vzdy byla odpoved stejna...k WRC, potazmo rally simulaci tomu hodne chybi, nicmene je to legrace..

Uživatelský avatar
ciky
donate
donate
Příspěvky: 692
Registrován: 19 kvě 2008, 16:11
Bydliště: Proboštov
Kontaktovat uživatele:

Re: RBR - Richard Burns Rally

Příspěvek od ciky » 29 kvě 2008, 08:26

je jasné že jakákoliv simulace se nemůže rovnat reálnému zážitku.Když si vezmeme v úvahu co dnešní trh počítačových her nabízí v této rovině, tak rbr se realitě přibližuje nejvíce...tím nemám namysli že je rbr realita to ani náhodou...ale pro nás chudáky kteří nikdy nebudou mít na to aby si zajezdili je to zatím nejlepší možnost jak se alespon trošku vžít do situace horkého volantu i když je velmi vzdáleně...bohužel :(
viva´la QUATTRO

mirzza
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 29 kvě 2008, 07:42

Re: RBR - Richard Burns Rally

Příspěvek od mirzza » 29 kvě 2008, 09:48

nechtel jsem nejak hanit RBR je to vazne zabavna vec, nicmene trpi spoustou neduhu kvuli kterym ji privlastek simulace proste nepatri, k cele odpovedi me v zasade vyprovokovalo prohlaseni speedyho, ktere je mimo jak s RBR tak s LFS...

s dnesni technikou si na simulace jen hrajeme, kdybychom se chteli bavit co je realite nejblize, pak dnes rozhodne rFactor. Neexistujici auta v LFS a neexistujici trate, totiz dovoluji podobna prohlaseni, nebot neni jak srovnat stav simulace v LFS s realitou, coz v rF rozhodne mozne je. Pracuji jako zavodni inzenyr v tymu ktery jede octavia cup, jsem autorem modu octavii do rF a behem 3 mesicu vydam na SimRacing.cz, potazmo celosvetove pokracovani modu. Chovani vozu v modu je s chovaim vozu v realu totozne, nebot mam jednak moznost mit data z realu, jednak feedback jezdcu z realu, protoze blbneme kazdej vecer v simu a mame take realne trate - most a brno. LFS jiste neni spatna hra, ma sve osobite kouzlo dane semknutou komunitou, ale ona vnitrni uzavrenost mu take skodi..snad dojde k urcitemu posunu, nebot je velika skoda ze LFS uz jistou dobu stagnuje..rozhodne by melo co rici ale obavam se ze bude velmi brzy prevalcovano nastupujici generaci simu - iRacing a nove tituly Simbinu a snad i pokracovani rF..a to by rozhodne byla skoda.

Speedy
RF level 5
RF level 5
Příspěvky: 1239
Registrován: 15 kvě 2008, 20:30
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: RBR - Richard Burns Rally

Příspěvek od Speedy » 29 kvě 2008, 09:58

Mozna mam jen spatne nastavene rF, ale rekl jsem pouze muj nazor, kdyz jsem porovnaval hry bez uprav a vylepseni. (V lfs chybi sice realna auta a trate - ale jizdni vlastnosti jsou jedny z nejlepsich)

Kazdopadne po nahrani par modu v rF musim rici ze ta hra se neskutecne zmeni, od zakladniho sestaveni. Napr Octavia CUP, Renault megane cup a par modu s formulema me jako jedine nadchly
Mitsubishu Lancer EVO VIII - 360PS

historie: Kadett 2.0 GSI, Audi S4 B5, WRX STI 02, WRX STI 05, WRX STI 06

mirzza
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 29 kvě 2008, 07:42

Re: RBR - Richard Burns Rally

Příspěvek od mirzza » 29 kvě 2008, 10:12

nebudeme vyvolavat flame ohledne LFS, kde jste ocividne fnousek a nemam nic proti..v zasade kazda z techto her ma sve skalni zastance a nema smysl se tady hadat co je lepsi. Me se libi trend modovani, nebot mod tymy ktere maji pristup k ridicum z realu a datum z realu muzou skutecne nabidnout hracum autenticky zazitek z hrani ... a tam rF jasne vede, proto ho preferuji.

Odpovědět