Stránka 1 z 2

MaxSportPneu.cz - závodní pneumatiky

Napsal: 30 říj 2011 10:52
od Jason
Obrázek
http://www.maxsportpneu.cz/

Závodní pneumatiky MaxSport jsou na trhu přes 15 let a staly se jednou z nejpřednějších značek v oblasti motosportu. Rozsáhlý výzkum a vývoj měl za následek širokou paletu pneumatik pro celý motosport (motocykly, terénní automobily 4×4, závodní automobily, atd.)

V současné době Vám nabízíme závodní pneumatiky určené pro závody v rally, ale tyto pneumatiky MAXSport mají homologaci E a jsou tedy schváleny také pro provoz na pozemních komunikacích.
Závodní pneumatiky MaxSport jsou vyráběny v celé škále rozměrů. Od 14″ do 18″. Obsáhneme tedy rozměry 90 procent vozů se kterými se v Česku soutěží.

Bohužel jsme museli ukončit výrobu 13″ závodních pneumatik z důvodu nedostatku kvalitních koster. Nemáme zájem a neprodáváme závodní pneumatiky, které by měly špatné kostry, nebo byly nekvalitně naprotektorovány.

Za dobu působení na našem trhu jsme neměli jediný odlepený běhoun pneumatiky.

Pneumatiky pro rally mají speciálně ztvrzené bočnice, takže se nikdy nehrnou pod disk.

Nové závodní pneumatiky MaxSport se vyrábí na nejmodernější lince. Nově se výroba přestěhovala do Německa, nedaleko Mnichova. Nejnovější poznatky z testování neustále promítáme do výroby.
Naše nejnovější směsi snesou srovnání se směsmi značek mnohem zvučnějších jmen.

V případě zájmu nebo jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Michal Plecháč
+420 721 577 101
michal@maxsportpneu.cz
info@maxsportpneu.cz


Obrázek

Re: MaxSportPneu.cz - závodní pneumatiky

Napsal: 02 lis 2011 14:54
od tom
homologace asi pro bezny provoz neni,nebo se pletu?

Re: MaxSportPneu.cz - závodní pneumatiky

Napsal: 02 lis 2011 18:36
od Jason
Všechny mají homologaci pro jízdu na běžný provoz.

Re: MaxSportPneu.cz - závodní pneumatiky

Napsal: 03 lis 2011 08:30
od olda77
jake jsou bocnice?je to vyrobeno z obycejnych pneu?jde mi o okruhovou gumu,ale slick ma tvrde bornice a neda se to srovnavat s bocnicemi obycejne gumy.

Re: MaxSportPneu.cz - závodní pneumatiky

Napsal: 03 lis 2011 10:44
od Petr73
všechno to píše nahoře - at už jde o homologaci a nebo o to jestli je to udělaný ze seriovejch gum...to je o tolik složitější číst než psát... mimochodem tyhle pneumatiky jezdim v rozměru 185/60-14 střední směs a nemužu si stěžovat

Re: MaxSportPneu.cz - závodní pneumatiky

Napsal: 03 lis 2011 13:35
od tom
a jaka je vydrz te stredni smesi?Kdyz bych vzal treba okruh v Brne,1500kg,4x4. Kolik kol vydrzi ? Na jare uz musim jisto jiste kupovat novy gumy,tak bych vzal hned tyto.

Re: MaxSportPneu.cz - závodní pneumatiky

Napsal: 03 lis 2011 15:02
od Jason
olda77: Mají tvrdý vyztužený bočnice, takže žádný problém s hrnutím není.

tom: Všechno záleží na tom jak s ní jezdíš, někomu můžou vydržet pár okruhů, někomu 2 sezony, je to individuální. Není problém s nima jezdit v normálním provozu, pokud člověk má trochu rozumu, co si budeme povídat, každý nezahřátý slick funguje hůř jak sériová guma, tak to prostě je. To samé pokud je vlhko nebo déšt, nejlepší volbou na lepší ježdění po silnicích je prořezaná střední slick směs RB5-F3.

Re: MaxSportPneu.cz - závodní pneumatiky

Napsal: 03 lis 2011 16:46
od tom
o te uvazuju.Dela se i tvrda smes?Nebo jen ta stredne tvrda ?Na webu sem nenasel jestli je i tvrda .Ono kdo jede na okruh jezdit,tak se snazi co mu auto a gumy dovoli.Takze dejme tomu treba 15-20 kol brno + klasicky provoz na silnicich s obcasnym rychlejsim svezenim.Zadny paleni gum a podobne nehrozi u me.

Re: MaxSportPneu.cz - závodní pneumatiky

Napsal: 03 lis 2011 20:47
od Jason
Tak pokud máš quattro tak s tím by neměl být problém. Pro tebe ještě líp, že budou mít tvrdý bočnice, jelikož u tebe nehrozí nějaký velký protáčení kol a auto se opře do bočnic.

Ty pneu jsou vyráběny pro lidi, který hledají maximální cenu/výkon při slušné výdrži.

Re: MaxSportPneu.cz - závodní pneumatiky

Napsal: 05 lis 2011 14:27
od tom
No asi do nich na jare pujdu,tak snad neco vydrzi a nebudu je mit po pul roce sjety na hadry.A ta smes se teda tvrda nedela jo?