motor z felicie 1.6 do favorita..

Mechanika, turbo, chlazení, palivo, oleje, spojka, převodovka, diferenciál, a veškeré další úpravy mechanických dílů.

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4

Uživatelský avatar
SpeedyS4
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 43
Registrován: 16 kvě 2008, 14:23
Kontaktovat uživatele:

Re: motor z felicie 1.6 do favorita..

Příspěvek od SpeedyS4 » 18 led 2010, 12:39

Moje rec, pokud nebudes mti dobrou praci nebo jinej prijem penez tak pri prvni oprave zjistis ze to neni jen tak....

Jinak k te felde kapučíno kterou prodáváma vidím, že se tady o ní bavíte tak motor šlape taky velice slušně
a úpravy jsou následující

Ostrá vačka, úprava řídící jednotky (chip), odlehčenej setrvačník, závodní Nkový výfuk (plně průchozí), Kit sání K&N, sport.podvozek Eibach, na léto ALU 16",řadička, volant sparco, no a tu a tam z vejfuku plivne i plamen :)

myslim ze z venku to taky nevypada nejhure, a mas malou pojistku a auto v TOP STAVU (pojistku bych ti umel domluvit na tohle auto kolem 1500 na rok) kdekoliv jinde pakk budes platit 3000, a na 1.6tku i i 6tisic....

promysli...a dej vedet:)
Subaru Impreza WRX STI - 2.0T 300PS
Audi A4 B7 daily car - 2.0Tdi 140PS

Uživatelský avatar
czechino
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 77
Registrován: 03 led 2010, 20:46
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: motor z felicie 1.6 do favorita..

Příspěvek od czechino » 18 led 2010, 15:50

Aladin píše:czechino: nechceš na závodění, ale pár dní zpátky jsi tady řešil , jak na favorita instalovat turbo aby měl výkon 200 koní atd...na co ti to bude na normální ježdění? takové auto, které bude mít volnoběh 2 tisíce a začne tahat někde od 5 tisíc? se spotřebou sto na sto...
uvidíš, že jak dostaneš papíry, koupíš auto, pojistíš, natankuješ.budeš bez práce a hodně rozmyslíš co a jak.
Hned jak jsem dostal papíry, tak jsem sehnal fajné BMW E34 525iA (M50). Jako super, palba solidní (kůže, sedačky v el, roletky na zadních oknech, el. na zadním šíbě, velký BC, klima, bufik atd atd...). Jako dobrá machrovinka, ale při natankování za 500 a otočení klíčkem se mi podlomily kolena, protože v té nádrži nebyla ani čtvrtka. 3x jsem projel městem a bylo to pryč.Tvoje Favorit turbo nebo Octavia RS 4*4 megaturbohustá bude žrát víc :)
Kp feldu Cappuchino a starej se o ni
Jo mate pravdu...Takhe tunit favorita chce miliony a ty mit nebudu :'-(
---Škoda Favorit---

Uživatelský avatar
Aladin
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 197
Registrován: 31 srp 2009, 15:46
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: motor z felicie 1.6 do favorita..

Příspěvek od Aladin » 18 led 2010, 20:49

tak co tady řešíš takové úpravy? :)
doporučím takto... šetři... já si přestal ve škole kupovat obědy, 200Kč kapesné za měsíc, něco na jízdné... a hned litr měsíčně ušetřený :)

Uživatelský avatar
mihal.1
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 139
Registrován: 19 srp 2008, 23:27
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: motor z felicie 1.6 do favorita..

Příspěvek od mihal.1 » 18 led 2010, 20:59

Aladin píše:...ale při natankování za 500 a otočení klíčkem se mi podlomily kolena, protože v té nádrži nebyla ani čtvrtka. 3x jsem projel městem a bylo to pryč ...
sorry za OT ale to mi nedalo, ja natankoval za 1800 na shellce a nemel sem ani plnou a pc mi ukazoval dojezd jen 400km :-D , kdyz sem uz mel prazdno a z nouze sem tam cmrndnul za 200 tak to auto to ani nepoznalo :-D
Pět pístů, čtyři kola, tři diferenciály, dvě paka, jedno turbo => OOOO Quattro

Odpovědět