Moje videa ve Swiftech (fokr_jr)

Zajímavá videa, fotky,online TV, a další veřejná média

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4

Odpovědět
Uživatelský avatar
SpeedyS4
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 43
Registrován: 16 kvě 2008, 14:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje videa ve Swiftech (fokr_jr)

Příspěvek od SpeedyS4 » 25 úno 2009, 19:21

to ale umi i ten program ty notore :)
Subaru Impreza WRX STI - 2.0T 300PS
Audi A4 B7 daily car - 2.0Tdi 140PS

tsin
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 432
Registrován: 16 lis 2008, 21:56
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje videa ve Swiftech (fokr_jr)

Příspěvek od tsin » 25 úno 2009, 19:27

tak to se kazdopadne pletes.. nemuzes nikdy zabrat vetsi plochu jenom programem to odporuje optikym zakonum xD
jedno turbo na motor, ctvrt motoru na kolo... kdo pozna co se skryva za jinotajem?

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje videa ve Swiftech (fokr_jr)

Příspěvek od fokr_jr » 25 úno 2009, 19:39

ja asi speedyho chapu... ono to jakoby natahne stred obrazu ze to bude vypadat jako sirokouhle, ale to pak bude rozplizly a divny asi... ne ze by tam pridal naky informace, to bych si to taky mohl dokreslovat snimek po snikkmu v malovani :lol

kde sezenu ten sirokouhlej nastavec na nokii N73? :-D
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

tsin
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 432
Registrován: 16 lis 2008, 21:56
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje videa ve Swiftech (fokr_jr)

Příspěvek od tsin » 25 úno 2009, 20:01

fokr_jr píše:ja asi speedyho chapu... ono to jakoby natahne stred obrazu ze to bude vypadat jako sirokouhle, ale to pak bude rozplizly a divny asi... ne ze by tam pridal naky informace, to bych si to taky mohl dokreslovat snimek po snikkmu v malovani :lol

kde sezenu ten sirokouhlej nastavec na nokii N73? :-D
to umi dneska kazdej notebook s vestavenou kamerou to neni zadnej spesl program :D udelat efekt rybiho oka :)
tak to nwm zas takovej blazen do toho nejsem :)
jedno turbo na motor, ctvrt motoru na kolo... kdo pozna co se skryva za jinotajem?

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje videa ve Swiftech (fokr_jr)

Příspěvek od fokr_jr » 28 dub 2009, 13:24

sice krapet se spozdenim, ale opet podavam report z posledni akce, ktera se konala predminuly vikend okolo Dolnihio Dvoriste, v ramci ADCupu - Ceskobudejovicky Rallysprint.

trate 2 po 4 prujezdech, prvni rani ostrej prujezd se nezapocitaval do celkovyho poradi, takovy ostrejsi najizdeni, kvuli zaludnosti druhe RZty... poradatele meli hodne strach, aby tam nekoho neprekvapili nektera mista, kde bylo snadne vyletet z trate do prudkych svahu s parezy... nakonec se toto ukazalo jako rozmuny tah.

1. RZ byla rychla, na krasne cistem sirokem asfaltu, nakonec byla zkracena cca o polovinu, ale i tak 4,3km, kde rychlosti sli prez 170km/h (u nas, jeli i silnejsi auta...)

2. RZ technicka, narocna na rozbitem asfaltu, misty sotoline v lese, kde po prave ruce stoka a stran nahoru a po leve prakticky celou dobzu svah dolu, misty az 300m a vsude stromy...

nas postihla pri ceste na treti prujezdy zavada - dira ve chladici, takze se auto zacalo hrat, proto sem zvolnil a po odjeti 3ti rundy se utrhal drzak poloosy cestou na servis, takze jsem musel odstoupit a tak tak sem dojel domu...
jinak poradatelsky moc dobre zvladnuta akce, krasne RZty, celkove uroven souteze se hodne zvedla za posledni 2 roky...

RZ 2 Les


RZ 3 (bez startu, video zacina cca 100m za startem)


preji pekne pokoukani pivo
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Uživatelský avatar
Patejl
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: 23 kvě 2008, 23:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje videa ve Swiftech (fokr_jr)

Příspěvek od Patejl » 28 dub 2009, 16:19

Krasna cesta v tom lese - delana primo pro nejakou soutez :dobry Kazdopadne ja bych si tam asi káknul :-D Nehlede na to ze si tam svoji snizenou karu na "tvrdych" tlumicich nedokazdu dost dobre predstavit - to by to auto asi nevydrzelo :)
SS GTI

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje videa ve Swiftech (fokr_jr)

Příspěvek od fokr_jr » 28 dub 2009, 23:33

Patejl píše:Krasna cesta v tom lese - delana primo pro nejakou soutez :dobry Kazdopadne ja bych si tam asi káknul :-D Nehlede na to ze si tam svoji snizenou karu na "tvrdych" tlumicich nedokazdu dost dobre predstavit - to by to auto asi nevydrzelo :)
takyze hodne lidi na tej lesni odstoupilo, prorazena vana, ohly rameno, jedna kolostresni kobinace, jedna Felicia na totku, sel 2krat do strane nez zastavil... a ten muj drzak by taky na normalni ceste este chvili drzel :lol pak nahodim fota lyze... ta dostala hroznej stos
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje videa ve Swiftech (fokr_jr)

Příspěvek od fokr_jr » 30 čer 2009, 15:46

zaitm jen co sem nasel na eWRC.cz

7ma a 8ma minuta sme zmineny, ale stoji to za zhlidnuti kompletne :rallye :rallye :rallye

http://www.stream.cz/video/322258-radounska-rally-2009
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Uživatelský avatar
Patejl
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: 23 kvě 2008, 23:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje videa ve Swiftech (fokr_jr)

Příspěvek od Patejl » 30 čer 2009, 22:06

Hodne pekne pro divaky - to tam sedela i drifterska komise a hodnotila uhly ? To bys vyhral :-D
SS GTI

tsin
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 432
Registrován: 16 lis 2008, 21:56
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje videa ve Swiftech (fokr_jr)

Příspěvek od tsin » 01 črc 2009, 10:53

chtel jenom trochu postasit draacka, bral to jeho dverma napred :D
jedno turbo na motor, ctvrt motoru na kolo... kdo pozna co se skryva za jinotajem?

Odpovědět