Neste Oil Rally Finland 2009

Amatérská i profesionální rally

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4, Benda

Odpovědět
Uživatelský avatar
David013
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 23 dub 2009, 08:23

Neste Oil Rally Finland 2009

Příspěvek od David013 » 31 srp 2009, 17:35

Jednou sme se takhle s kámošem bavili, že takový fanoušci rally jako my dva :rallye , sme nebyli na žádný světový rally a že by to takhle jako dál nešlo, zvlášť, když budoucnost vozů WRC je nejistá...a že když rally, tak ne Německý asfalt, kde se jezdí jak po kolejích a ne Polsko, kde se jelo poprvé, ale rovnou FINSKO :radost , šotolina, skoky,...
No musim říct, že cesta 1800km příšerná, Finové=největší ožralové, hygiena=mytí v jezerech, ale ta RALLY :honic ...už návštěva shadownu po projetí LOeba a spol. sme nechápali, jak můžou popírat fyzikální zákony a přitom se udržet na tý úzký cestě:radost ... Ve srovnání s českou rally, když ještě jezdili WRC a i když si jezců jako je Pech, Kresta, aspol. opravdu vážím a smekám před nima, tak to co se dělo ve Finsku, nemá obdoby a cítil jsem se tam jako na jiné planetě, stál sem tam s otevřenou pusou a přemýšlel, jak je to vůbec možné takhle to projet...bylo i super počasí, potkali jsme tam hromadu Čechů, tímto zdravim Moravu a jejich národní nápoj, po kterém jsem skákal šipku do příkopa...a taky nesmym zapomenout na naše 3 bratja zo Slovenska, ktorý by ojebali i toho losa v lese :souloz: ... po 4 dnech :honic sme vydali na zpáteční cestu, která byla opět šílená, ale opravdu opravdu to stálo za to :prvni ... jen jednu nevýhodu to má, že když se kouknu na českou rally, kde se jezdí EVOcup a semtam S2000, se mi chce brečet, proč ty vocasove nahoře zakázali v ČR WRC :mysleni: :kladivo ?

Odpovědět