Suzuki Swift EVO VI

aneb téma o našich vozech...účelem je členům přiblížit a představit svůj vůz, závodní projekt, nebo klidně pracovní přibližovadlo

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4

Odpovědět
Uživatelský avatar
draaczech
donate
donate
Příspěvky: 421
Registrován: 28 kvě 2008, 09:55
Bydliště: Prachatice

Re: Suzuki Swift EVO VI

Příspěvek od draaczech » 31 bře 2011, 14:59

Odpovim za Fokra, kterej je touhle dobou někde neznámo kde s odtahem :-D
DVD už máme :dobry
Náhradní vozidlo, Corsa Sport 16V, proklatě nízko :D STO psů

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Swift EVO VI

Příspěvek od fokr_jr » 03 dub 2011, 20:31

jj, opet kvalitni prace, jen ty kameramani stali na mistech, kde se nic nedelo (teda aspon z nasi strany) takze mame jen nudny zabery a misto kde sme meli krizovku natocil pri druhem prujezdu :-(
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Swift EVO VI

Příspěvek od fokr_jr » 12 dub 2011, 20:50

nedelni uvod sezony Auto Design Cupu bych prohlasil za povedeny. celou nedeli bylo nadherne, vitr foukal dost, ale stan nam neulit, takze to bylo v norme, akorat ty spaleny ksichty :lol

no a jinak na me zbyl bronz ve skupině, po tom co sem se celej tejden marne modlil aby zaprselo a vyhoda se prehoupla na moji stranu. takhle sem musel tahat jak vzteklej a na paty mi slapala seriova užovka !!! přede mnou jen jedno ostrý GTičko a Ačkovej favorit, takže vcelku úspěch - já s tou svojí "seriovkou" jim sotva stíhal na suchu :driver
Přílohy
IMG_7030.jpg
IMG_6327.jpg
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Uživatelský avatar
Patejl
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: 23 kvě 2008, 23:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Swift EVO VI

Příspěvek od Patejl » 12 dub 2011, 21:44

Ja chci takyyyyyyyy :driver
SS GTI

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Swift EVO VI

Příspěvek od fokr_jr » 03 lis 2011, 19:58

stejna trat, stejny auto, o pul roku pozdeji zase se budu tlouct se zas*anejma favoritama o bednu. a tentokrat opravdu doufam, ze bude chcat, pac jinak uz nevim co mam delat :lol

a jinak uz sem pripravenej na zimu, dnes sem stravil hodinu na 3Dgeometrii a rovnali jsme vse co slo, i to co neslo, ale auto zase jede rovne, akorat neco haze na predku, tak na to se este podivam. tuhle nedeli slalom v CB, tam se auto vyzkousi a pristi tyden pujde do tuheho, bude se rozhodovat o poradi v cele sezone :rallye :rallye
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Swift EVO VI

Příspěvek od fokr_jr » 06 lis 2011, 22:22

298665_1593087523520_1725891583_832839_1444989268_n.jpg
tak to byl rychlej zacatek-konec sezony... dnes sme vytahli auta na srandaslalom v Budejcich, vzali jsme to jako trenink na pristi tyden a tak moc me to bavilo, az sem si znicil motor :(

jasne - vybrus, lagry, vymenit zaseklou, zas*ranou, olejovou pumpu a jedeme dal, ale u ctyrkoly je jen demontaz motoru prace tak na 6 hodin a to proste tenhle tyden nestiham. vybrus kliky na pockani mi taky nikdo neudela a na lagry se ceka kolem deseti dnu... a ke vsemu tenhle motor byl v planu vyradit hned po tomhle zavode (uz se pracuje na novem) tak je mi hodne proti srsti do nej vrazit 10K a pak ho po jednom zavode odlozit na paletu :roll: to si zatim nemuzu dovolit

a mam v garazi rozebrany firemni auto a druhy ceka pred garazi a ty maj proste prednost, takze do stredy sem zabitej tak jako tak a zacinat ve ctvrtek z GO motoru kdyz v nedeli se zavodi je dost utazeny i na muj styl... takze si ze cviku vyndam tlumice a naskladam si je zase zpatky do kratky kastle a pridavam se k vetsine, ktera se modli aby v nedeli neprselo...

ale dnesek sem si naramne uzil, sice sme se motali "jen" na cvicaku autoskoly, ale trat byla pekne postavena a cely den jsme se tahali 3 lidi v jedne vterine o vedeni ve skupine. po ranu to krasne klouzalo a po zmene trate sme jezdili krasnou tahlou pravou zatacku, kde se mi to teda nakonec odlilo pri cca 8500RPM, a tu sem si pokazde projel krasne bokmo :driver
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Swift EVO VI

Příspěvek od fokr_jr » 30 lis 2011, 09:58

mozna se zda, ze se nic nedeje, ale opak je pravdou... suzuki "se" do posledniho zavodu opravila, v zavode se rozhodne neztratila, ale kdyz se fokr modli, aby zaprselo, tak je nejsussi mesic co sahaj meteorologicky zaznamy, takze sem byl trosku mimo misu a ztracel sem pac se jelo na krasne suchym asfaltu a dvoukolky mi ujizdely. ne o moc, ale bylo z toho az ctvrty misto a tim padem propad v celkovym hodnoceni sezony na 4ty misto na ukor dalsiho Ackovyho favorita.

ale hlavne co sem chtel:

na ceste je tohle:
lm-2.png
lm-2.png (93.29 KiB) Zobrazeno 13668 x

misto budiku, kterej sme dvakrat reklamovali tak sme zaroven s tim provedli zmenu objednavky, takze mame na ceste krasnej kufrik :-D

zase o krucek dal k nejakym pouzitelnym datum :service
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

tsin
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 432
Registrován: 16 lis 2008, 21:56
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Swift EVO VI

Příspěvek od tsin » 30 lis 2011, 15:10

dobry je ze pak staci koupit normalni o2 s sirokym pasmem a egt od bosche.. a muzete prehazovat mezi autama :) kazdopadne pekna vec a gratulace k umisteni
jedno turbo na motor, ctvrt motoru na kolo... kdo pozna co se skryva za jinotajem?

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Swift EVO VI

Příspěvek od fokr_jr » 02 pro 2011, 21:07

tu bosch O2 uz mame doma z driv, sice jen jednu, ale vsechny auta jsou staveny tak, aby se na ni dalo snadno dostat :service
EGT je v planu jako dalsi krok...
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Swift EVO VI

Příspěvek od fokr_jr » 11 úno 2012, 06:30

minuly tyden jsme opet po roce prezili Valasku. ucastnili jsme se potreti v rade a potreti to byl uplne jiny zavod. tentokrat v ukrutnych mrazech, kdy se auto normalni jizdou ani neohralo a nezacalo topit po suchem asfaltu / ledovych plotnach bez vlocky snehu.

hned na zacatek jsem okusil pevnost sneholedove bariery (pevna, pevna...) a pokrtil jsem tri roky nedotknutej naraznik, nadobku na ostrikovace a zul LP gumu.

[youtube]http://youtu.be/qsB4wFhoAEE[/youtube]

3:40

takze rychla prezouvacka na 20min prejezdu, ktera zabrala 6 minut (obe predni kola) a nasledovala stihaci jizda do dalsi CK... ale povedlo se,jen ty jizdni vlastnisti byly zase tytam az do servisu, kde jsme opet prezuli na kompletni sadu...

Vystup na Barak se poradatel rozhodl upravit tim, ze tam nahnal rolbu a na ledovym podkladu vytvorili vrstvu snehu. (ono bez toho by nas tam vyjelo tak 5 ze 110 na tom ledu...) to se zdala nejdriv jako velice dobrej napad, ale jelikoz jsme jeli pro zmenu jako predposledni auto v poli, tak na nas toho snehu moc nezbylo a opet to byl pouze boj o nevyjeti z koleji. ostatne jako cely zavodni den...

divacka superspecialka se jela na oci, podle planku ve stylu meho nakresu sibru pro hanze - materska skolka + pastelky... ani projit pesky sme si to nemohli a trat sme videli az v ostre jizde. doslo i na hadku, jesli za hromadou drivi jet doleva, nebo doprava, ale i pres to nebyl cas z nejhorsich.

na poslednich 2 RZ uz sem trosku pookral a zacal i tahat a stahovat nejaky vterinky na ostatni auta ve skupine, ale bylo to dost pozde a stacilo to pouze na 5te misto ve skupine 4kolek (6s za 4tym, kteremu jsem daval cca 10s/RZ ale zacal sem moc pozde + moje chyby a nestacilo to, cca 30s na tretiho), cca 23 absolutne. muze za to i probrzdenej retarder, kde jsem mel napsany brzdy z vysoky rychlosti na 50m dlouhej souvislej ledovej plotne a to proste neklaplo, nebo pokus o rychlejsi projeteti zledovatelyho useku na posledni RZ, kde jsem s klidem zenoveho mistra cekal jestli pujdem ze strane dolu do pole, nebo po strani nahoru do lesa... moc vic sem toho delat nemoh...

onboardy jsou na youtube

http://www.youtube.com/playlist?list=PL32D3518660D319F3

fotka jen jedna - neni se co divit v tech mrazech nebyli ani JNK tocit a to je co rict...
IMG_3680.jpg

tenhle vikend jsou sice asi tak o milion procent lepsi snehovy podminky a jedou se za chvili tri akce (sosnova, strasice a radoun) ale Valaska byla letos tak narocna, ze dokud se nestane ekonomickej zazrak, tak budu akorat smutne koukat z okna jak na ni snezi :'-(
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Odpovědět