Project Replika Audi Quattro Sport S1

aneb téma o našich vozech...účelem je členům přiblížit a představit svůj vůz, závodní projekt, nebo klidně pracovní přibližovadlo

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4

Odpovědět
rsturbo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 45
Registrován: 07 led 2009, 15:52

Re: Project Replika Audi Quattro "?"

Příspěvek od rsturbo » 06 led 2012, 10:58

ciky píše:měl bys vědět že "Audi Quattro S1" kliky nemělo... :dobry a jedna věc ti unikla ...mohu si sem dávat co budu chtít..bo je to můj thread :-D
necháme těch OT ....zvykni si na to...nebo do mého topicu nechoď..ono ti stejnak ve výsledku nic jineho nezbývá..každopádně respektuju tvuj pohled na věc pivo , ale tak nějak mi to je ouplně jedno
...neřešto...já jsi budu chodit do jakého topicu chci a komentovat dle svého.stejnak věřím že tenhle projekt tobě stroskotá(jako z ibizou kit car)...a pokud ne tak jse tady tobě coloplošně omluvím.jinak kdyby jsi mněl cestu kolem jihlavy tak jse zastav a rád ti ukážu naše připravující projekty...jinak my jsme v Rakousku na Rally :service tak nám letos začal kolotoč brzo =) .

Speedy
RF level 5
RF level 5
Příspěvky: 1239
Registrován: 15 kvě 2008, 20:30
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Project Replika Audi Quattro "?"

Příspěvek od Speedy » 06 led 2012, 11:28

Proč by měl tento projekt ztroskotávat? vše je již připravené...garáž hotová, děti rostou, manželka nezlobí :))

tak bude čas konečně na auto.

v dobách Ibizy to bohužel ještě nešlo a byly "jiné starosti" ale o tom by se víc rozepsal asi Ciky...
Mitsubishu Lancer EVO VIII - 360PS

historie: Kadett 2.0 GSI, Audi S4 B5, WRX STI 02, WRX STI 05, WRX STI 06

Uživatelský avatar
ciky
donate
donate
Příspěvky: 692
Registrován: 19 kvě 2008, 16:11
Bydliště: Proboštov
Kontaktovat uživatele:

Re: Project Replika Audi Quattro "?"

Příspěvek od ciky » 06 led 2012, 11:36

absolutně neznáš souvislosti ničeho...nevíš vubec nic proč ztroskotalo to nebo ono....takže se zdrž nějakejch přiblblejch komentů tohodle typu....akorát mi kazíš náladu...
a pleteš se nemužeš si psát kam chceš co chceš.. :lol: :lol: :lol:
viva´la QUATTRO

tsin
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 432
Registrován: 16 lis 2008, 21:56
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Project Replika Audi Quattro "?"

Příspěvek od tsin » 06 led 2012, 12:03

rsturbo píše: ...neřešto...já jsi budu chodit do jakého topicu chci a komentovat dle svého.stejnak věřím že tenhle projekt tobě stroskotá(jako z ibizou kit car)...a pokud ne tak jse tady tobě coloplošně omluvím.jinak kdyby jsi mněl cestu kolem jihlavy tak jse zastav a rád ti ukážu naše připravující projekty...jinak my jsme v Rakousku na Rally :service tak nám letos začal kolotoč brzo =) .
ajeje co se to tu vylouplo za primitiva.
1) kdyz chces prispivat na forum, tak si nejdrive ujasni slovosled ve vetach, louskat po Tobe prispevky neni prijemne
2) kdyz chces predavat rady tak se nejdriv ujisti jestli s tou problematikou nepotrebujes poradit sam (viz. ewg)
3) vsichni nedelaj auta na kseft a potom i cesta je pro ne cil, ikdyz pochybuju ze Ty sam mas nejakej projekt dokoncenej.. viz. vsude pouzivas mnozne cislo ("nase projekty, nam zacal kolotoc, my jsme sehnali evo apod. "), evidentne ses tedy jenom casti (buhvi jak platnou nebo velkou) urciteho tymu lidi..

tkz prosim Tebe: prispivej v tech topicich s rozumem a k veci, nikdo neni zvedavej na tvoje psychologicky odhady typu "na to nemas, to nedokoncis"
jedno turbo na motor, ctvrt motoru na kolo... kdo pozna co se skryva za jinotajem?

rsturbo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 45
Registrován: 07 led 2009, 15:52

Re: Project Replika Audi Quattro "?"

Příspěvek od rsturbo » 08 led 2012, 17:49

tsin píše:
rsturbo píše: ...neřešto...já jsi budu chodit do jakého topicu chci a komentovat dle svého.stejnak věřím že tenhle projekt tobě stroskotá(jako z ibizou kit car)...a pokud ne tak jse tady tobě coloplošně omluvím.jinak kdyby jsi mněl cestu kolem jihlavy tak jse zastav a rád ti ukážu naše připravující projekty...jinak my jsme v Rakousku na Rally :service tak nám letos začal kolotoč brzo =) .
ajeje co se to tu vylouplo za primitiva.
1) kdyz chces prispivat na forum, tak si nejdrive ujasni slovosled ve vetach, louskat po Tobe prispevky neni prijemne
2) kdyz chces predavat rady tak se nejdriv ujisti jestli s tou problematikou nepotrebujes poradit sam (viz. ewg)
3) vsichni nedelaj auta na kseft a potom i cesta je pro ne cil, ikdyz pochybuju ze Ty sam mas nejakej projekt dokoncenej.. viz. vsude pouzivas mnozne cislo ("nase projekty, nam zacal kolotoc, my jsme sehnali evo apod. "), evidentne ses tedy jenom casti (buhvi jak platnou nebo velkou) urciteho tymu lidi..

tkz prosim Tebe: prispivej v tech topicich s rozumem a k veci, nikdo neni zvedavej na tvoje psychologicky odhady typu "na to nemas, to nedokoncis"
...Dík za psychologickou analýzu... na tebe jsem čekal až jse fakt ozveš :-D stím co jsi napsal jsi mně fakt rozesmál :-D :-D :-D ale nebudu tě brát tvuj názor...mysli jsi co chceš svět je malej třeba s Cikyho projectem jse třeba bud já nebo kolegové setkáme a dáme společné foto s naším výtvorem :service .tyhle dohady stoho jsem už vyrostl =).

Uživatelský avatar
ciky
donate
donate
Příspěvky: 692
Registrován: 19 kvě 2008, 16:11
Bydliště: Proboštov
Kontaktovat uživatele:

Re: Project Replika Audi Quattro "?"

Příspěvek od ciky » 08 led 2012, 21:58

to sme všichni rádi že si vyrostl...ted uz jen jit do prvni třídy a naučit se psát..
No nic necháme toho akorat mi to tady zasírá téma...dalši příspěvky typu "sračka" mažu..

o vikendu se zase neco udělalo...Coupe je zužitkovany, časti se hoděj do skladu :)
Dneska sem začal kosit 2kilo...takže všechno ven,technika do skladu, něco se ještě možná prodá a zbytek šroťák..
Přílohy
DSC_0026.jpg
DSC_0028.jpg
viva´la QUATTRO

Uživatelský avatar
ciky
donate
donate
Příspěvky: 692
Registrován: 19 kvě 2008, 16:11
Bydliště: Proboštov
Kontaktovat uživatele:

Re: Project Replika Audi Quattro "?"

Příspěvek od ciky » 21 led 2012, 21:03

motor konečně vyrvanej ven...do dilny mi přibyl pomocník žirafák, takže s ním to šlo docela dobře ;)

Obrázek
Obrázek
viva´la QUATTRO

Uživatelský avatar
ciky
donate
donate
Příspěvky: 692
Registrován: 19 kvě 2008, 16:11
Bydliště: Proboštov
Kontaktovat uživatele:

Re: Project Replika Audi Quattro "?"

Příspěvek od ciky » 26 úno 2012, 15:26

pokrůčkách pokračuji :dobry , dvoukilo odvezeno(darovano ;) ) ,díly uklizeny, šrot odvezenej a další šrot přivezen :-D :-D se nám to zase začíná plnit
Přílohy
DSC_0029.JPG
DSC_0033.JPG
DSC_0034.JPG
viva´la QUATTRO

Uživatelský avatar
hondzik
donate
donate
Příspěvky: 329
Registrován: 19 kvě 2008, 21:42
Bydliště: Plzeň

Re: Project Replika Audi Quattro "?"

Příspěvek od hondzik » 26 úno 2012, 21:25

co z tohoto? přední okno+ kastle okolo? Už se v tom nějak začínám ztrácet, kdyby to alespoň jedno bylo bílý, druhý modrý, třetí červený...
Alfa Romeo 75 2,0 TS pacient na operačním stole
Alfa Romeo 75 2,0 TS dárce
Alfa Romeo 75 2,0 TS dárce
Alfa Romeo 75 1,8ie dárce
Renault Espace III 2,0 8v něco jezdit musí...

Uživatelský avatar
ciky
donate
donate
Příspěvky: 692
Registrován: 19 kvě 2008, 16:11
Bydliště: Proboštov
Kontaktovat uživatele:

Re: Project Replika Audi Quattro "?"

Příspěvek od ciky » 26 úno 2012, 22:54

tohle zustane skoro komplet,na to prijde pouze svrsek zadku z Coupe co stoji vzadu :dance + zkrátit o 320mm + překopavka na Quattro...
příští víkend snad přibude další a už doufáááám poslední dááárce
PS: moje manželka se v tom prej taky už ztrácí :-D :-D
viva´la QUATTRO

Odpovědět